Diena: 2015-11-22

5b klasės pažintis su Krašto apsaugos savanoriais

Lapkričio 23 dieną minima Lietuvos karių diena. Ta proga Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės štabo regioninio karo prievolės ir komplektavimo poskyris ir 604 pėstininkų kuopa lapkričio 19 dieną organizavo atvirų durų dieną. Ten apsilankė ir „Kranto“ progimnazijos 5b klasės mokiniai. Žiūrint vaizdo medžiagą buvo pristatyta Lietuvos kariuomenė. Po to mokiniai atsakinėjo į klausimus. Linksmai nusiteikę ėjome susipažinti su kario ekipuote, išgyvenimo reikmenimis. Užmaskuotais veidais skubėjome į ginklų kambarį. Čia savo rankose galėjome palaikyti įvairiausius ginklus (kovinius, šratasvysdžio), sprogmenis bei šaudmenis. Krašto apsaugos savanoriai labai noriai ir išradingai bendravo su mumis. Gerai nusiteikę, pilni įspūdžių grįžome į savo mokyklą.

5b klasės auklėtoja V. Martinkėnienė