Diena: 2015-11-19

Atidaryta 1-4 klasių tyliosios zonos skaityklėlė

Tyliosios zonos skaityklėlėAntrojo aukšto fojė atidaryta 1-4 klasių skaityklėlė. Į šią skaityklėlę skaityti knygeles ar žurnalus atsineša patys mokiniai. Akcija „Skaičiau aš, skaityk ir tu, per pertrauką skaitykime kartu“ sulaukė tiek mokinių, tiek tėvelių dėmesio, daug atnešta iš namų, jau nebeskaitomų ar primirštų spaudinių, kurie dar džiugins savo turiniu ne vieną mokinį. Noriai skaitomi žurnalai ir knygelės, dalijamasi su klasės draugais nuomone apie perskaitytas knygeles ar žurnalų veikėjus, sprendžiami kryžiažodžiai, turiningai praleidžiamos pertraukos ar laisvalaikis po pamokų. Tad toks ir yra šios skaityklėlės tikslas.
Tyliosios zonos skaityklėlėŠioje skaityklėlėje mokiniai ne tik skaitys atsineštas knygeles, bet ir ruoš įvairias kūrybinių darbelių parodas. Jau suruošta pirmoji 1-4 klasių pailgintos dienos piešinių parodėlė „Pakalikai nuo kosmonauto iki…“ Už šią šaunią ir nuotaikingą parodėlę 1-4 klasių pailgintos dienos mokiniai buvo apdovanoti „Kūrėjo diplomais“ ir saldžiaisiais prizais. Šios parodėlės iniciatorės pailgintos dienos mokytoja Laimutė Šliogerienė ir bibliotekos vedėja Marija Gureckienė. Kviečiami visi 1-4 klasių mokiniai ruošti parodas ir eksponuoti savo kūrybinius darbelius.
Tyliosios zonos skaityklos iniciatoriai ir įkūrėjai yra bibliotekos vedėja, pradinių klasių mokytojos, pailgintos dienos mokytoja, mokinių tėveliai. Vieni prisidėjo baldais, kilimu ir kitu inventoriumi, mokiniai – atneštomis knygelėmis ar žurnaliukais. Čia mokiniai galės turiningai praleisti laisvalaikį ne tik skaitydami ar ruošdami kūrybinių darbelių parodas, užrašydami mintis apie aktualias jiems problemas „Minčių lietuje“, bet ir maloniai bendraudami, diskutuodami.

Bibliotekos vedėja M. Gureckienė