Diena: 2015-03-09

Trispalvė apyrankė – draugystės ir vienybės simbolis

Pasitikdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines, „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai  kovo 9 dieną dalyvavo mokyklos savivaldos narių inicijuotoje akcijoje „Lietuvai ir man“. Šios akcijos tikslas – suburti jaunuomenę netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines.

Džiugu, kad pradinių klasių mokiniai, vadovaujami  mokytojos A. Budginienės, savivaldos nariai, padedami mokytojų A. Nagienės ir E. Šilinienės, mokė vyresniuosius draugus, kaip pinti trispalves apyrankes – draugystės simbolį. Mokiniai ir mokytojai ne tik pasipuošė trispalvėmis apyrankėmis, bet ir užrišo LIETUVAI skirtas apyrankes ant Gediminaičių stulpų. 7-8 klasių mokiniai per dailės pamokas (mokytoja J. Bieliauskienė) piešė plakatus, kuriais papuošė mokyklos pirmojo aukšto fojė.

Džiaugiamės matydami visus mokyklos bendruomenės narius vieningus, mylinčius, atsakingus.

„Savo kampo“ informacija