Trispalvė apyrankė – draugystės ir vienybės simbolis

Pasitikdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines, „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai  kovo 9 dieną dalyvavo mokyklos savivaldos narių inicijuotoje akcijoje „Lietuvai ir man“. Šios akcijos tikslas – suburti jaunuomenę netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines.

Džiugu, kad pradinių klasių mokiniai, vadovaujami  mokytojos A. Budginienės, savivaldos nariai, padedami mokytojų A. Nagienės ir E. Šilinienės, mokė vyresniuosius draugus, kaip pinti trispalves apyrankes – draugystės simbolį. Mokiniai ir mokytojai ne tik pasipuošė trispalvėmis apyrankėmis, bet ir užrišo LIETUVAI skirtas apyrankes ant Gediminaičių stulpų. 7-8 klasių mokiniai per dailės pamokas (mokytoja J. Bieliauskienė) piešė plakatus, kuriais papuošė mokyklos pirmojo aukšto fojė.

Džiaugiamės matydami visus mokyklos bendruomenės narius vieningus, mylinčius, atsakingus.

„Savo kampo“ informacija

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.