Diena: 2015-01-14

Pagerbti Laisvės gynėjai

Sausio 13-osios dienos įvykiai verčia prisiminti, kas vyko Lietuvoje prieš 24-erius metus. „Kranto“ pagrindinės mokyklos languose besiplaikstančios žvakių liepsnelės, pirmosios pamokos pradžioje pasakojami 1991 metų įvykiai liudijo, kad Laisvės gynėjai  atmenami ir šiandien.

Vakare prie simbolinio Atminties laužo, skirto Sausio 13-osios įvykiams, rinkosi Telšių miesto žmonės.  Laisvės gynėjų atminimą pagerbė  ir mūsų mokyklos administracijos atstovai bei savivaldos nariai su mokytojomis A. Nagiene ir E. Šiliniene.

„Savo Kampo“ informacija

Neužmirštuolės žiedas – neužmiršusiems sausio 13 dienos įvykių

Žuvusius ir nukentėjusius kovojant už Lietuvos laisvę minime ne tik su liūdesiu, bet ir  su pagarba bei dėkingumu. Rodome, jog jų dovana ateities kartoms neliko pamiršta.

Šiemet sausio 13-ąją dalyvavome pilietinėje akcijoje įsisegdami neužmirštuolės žiedą. Tai simbolis, kad nepamiršome ir nepamiršime tikrosios laisvės kainos.

Kol languose mirgėjo žvakutės už žuvusiuosius, tų dienų prisiminimus skaitė ir su istorija supažindino mokinės Eva bei Beatričė. Popierinės neužmirštuolės sužydo atlapuose vienybės pieva gražiau, ryškiau.

Susimąstę pasinėrėme į kasdienius darbus…

8c klasės mokiniai ir jų auklėtoja