Diena: 2015-01-08

Išvyka į ligoninę

Pasibaigus metams įprasta prisiminti nuveiktus darbus, juos įvertinti. 5c klasės mokiniai irgi turi kuo pasidžiaugti. Štai paskutinę savaitę prieš atostogas jie atliko socialinę veiklą.

Gruodžio 19 d., iš anksto pasiruošus, visa klasė nuvyko pasveikinti su artėjančiomis šv. Kalėdomis Telšių ligoninės Reabilitacijos skyriaus ligonius. Buvome parengę nedidelę meninę programėlę, dovanėlių – po kalėdinių sausainių maišelį , gerumo angeliukų ir didelį glėbį linkėjimų pasveikti bei būti stipriems.  Galinčius vaikščioti ligonius pasveikinom skyriaus fojė, kitus aplankėme palatose. Ligoniai labai džiaugėsi mūsų apsilankymu, dėkojo už sveikinimus. O viena močiutė, kaip pati sakė, atgaivinta vaikų gražių žodžių ir šiltų šypsenų, net prisiminė ilgą savo vaikystės eilėraštį ir mus nustebino , labai gražiai jį padeklamavusi.

Pamatę, kad savo apsilankymu pradžiugino besigydančius žmones, nuskaidrino jų nuotaiką, vaikai irgi buvo labai patenkinti ir suprato, kad atliko tikrai gerą ir prasmingą darbą.

Už pagalbą ruošiantis šiai veiklai labai dėkojame Valdos mamai, skyriaus vyresniajai slaugytojai   V. Venckienei, Dovydo mamai  D. Žyprei (už nuostabius kalėdinius sausainius), dailės mokytojai J. Bieliauskienei.

Laimutė Každailevičienė, 5c kl. auklėtoja

BIRŽUVĖNŲ DVARE

Paskutinę gruodžio savaitę Telšių ,,Kranto“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai vyko į Biržuvėnų dvarą. Buvo vykdomas projektas ,,Kalėdų belaukiant“.

Ten pradinukai susitiko su Astridos Lindgren pasakų personažais  Kalsonu ir Frekenbok. Su jais kartu linksminosi, žaidė, dainavo, vaišinosi arbata su uogiene. Renginio pabaigoje sulaukė ir Kalėdų Senelio, kuriam teko atsakyti į nelengvus, vaikų sugalvotus klausimus: ,,Ar turi Kalėdų senelis žmoną? Kokia jo alga?“ Kartu su seneliu apėjo restauruoto Biržuvėnų dvaro kambarius. O Kalėdų senelio pagalbininkas dar pavežiojo su arkliu, pakinkytu į vežimą.

Prisiminimai, džiugios akimirkos iš šio renginio dar ir dabar šildo mūsų mažas širdeles.

Pradinių klasių mokytoja Lilijana Pleinienė