Dešimtokų profesinis veiklinimas

Šiais mokslo metais dešimtokai turėjo daug galimybių iš arčiau pažinti profesijų pasaulį: Karjeros diena mokykloje, patyriminis vizitas į Telšių apylinkės teismą, lankymasis atvirų durų dienose Telšių regioniniame profesinio mokymo centre.  Profesinį veiklinimą  ši klasė baigė išvyka į Klaipėdą. Karo laivų flotilėje mokiniai susipažino su priešmininiu ir patruliniu laivais, jų įgulomis, šiuose laivuose dirbančių kariūnų darbo specifika, apžiūrėjo laivus ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Žinias apie laivus, jūrininko profesiją dešimtokai pratęsė Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje. Kas norėjo, galėjo  „vesti“ laivą į jūrą audros metu, sningant ar lyjant.

Apsilankyta Klaipėdos statybininkų ir Klaipėdos turizmo mokyklose. Mokiniai buvo supažindinti su šių mokyklų siūlomomis mokymo programomis, gyvenimo ir mokymosi galimybėmis, su naujomis Turizmo mokyklos patalpomis. Turizmo mokykloje dešimtokai turėjo galimybę „pasimatuoti“ kepėjo profesiją. Ne tik merginos, bet ir vaikinai noriai minkė ir kočiojo tešlą, formavo sausainius, kepė juos, o po to vaišinosi savo kepiniais.

Karjeros koordinatorė S. Rekašienė

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.