Profesinis veiklinimas Plungės Porto boulinge ir Rietavo žirgyne

7a klasės mokiniai projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“ dėka turėjo galimybę nemokamai nuvažiuoti į Plungę ir Rietavą.

Kartu su Nevarėnų pagrindinės mokyklos šeštokais išmėgino jėgas Plungės Porto boulingo takeliuose, susipažino su šioje įstaigoje dirbančių žmonių profesijomis, darbo aplinka, karjeros galimybėmis.

Neprailgo kelionė iki Rietavo, nes ten laukė susitikimas su žirgais, bei jų treneriais. Visi išmėgino balno kietumą, žirgo eiklumą, susipažino su žirgo valdymo subtilybėmis, stebėjo žirgų paruošimą jodinėjimui, trenerių elgesį su žirgais, gavo nemažai informacijos apie jodinėjimo trenerio bei  žirgų prižiūrėtojo profesijas.

Karjeros koordinatorė S. Rekašienė

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.