Diena: 2015-10-22

Su gimtadieniu, mano mokykla!

MANO MOKYKLA

Man labai patinka mokykla, kurioje aš mokausi. Ji didelė, erdvi ir graži. Čia kasdien susirenka būriai žmonių – mokytojai, valytojos, sargai ir daugybė mokinių. Mokykloje jie ne tik mokosi, bet ir rengia pasirodymus, lanko būrelius, draugauja vieni su kitais. Aš čia irgi turiu daug gerų draugų.

Greitai mano mokykla švęs gimtadienį. Ta proga norėčiau palinkėti jai gyvuoti ilgai, surinkti daug mokinių į klases. Tegul ir toliau čia būna gera ir jauku, tegul mokiniai mokosi kuo geriau, o mokytojams čia būna gera dirbti.

4b klasės mokinys Pijus Dobilas

SU GIMTADIENIU!

Aš lankau „Kranto“ progimnaziją. Man labai patinka mokytis šioje mokykloje. Čia dirba nuostabūs mokytojai, kurie paguodžia, kai liūdna, padeda, pamoko, kai reikia.Taip pat labai draugiški ir kūrybingi, išradingi mūsų mokyklos mokiniai. Čia vyksta daug įdomių renginių, gausu popamokinės veiklos būrelių.

Šiais metais mokykla švenčia trisdešimtpenkmetį. Palinkėčiau mokyklai ir toliau išlikti tokiai kūrybingai, šviesiai ir linksmai, kokia yra dabar. Su Gimtadieniu, „Kranto” progimnazija!

4b klasės mokinė Emilija Šarkauskaitė