Diena: 2015-10-11

Pasaulinę Košės dieną – dovana kiekvienam pradinukui!

Košės diena „Krante“Spalio 9 d. „Kranto“ progimnazijos 1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo Pasaulinės košės dienos minėjimo akcijoje. Siekdami skatinti sveikos mitybos įpročius visiems pradinių klasių mokiniams maistingus pusryčius dovanojo viena didžiausių grūdų perdirbimo bendrovių Lietuvoje „Malsena“.

Skanaudami pusryčių košę, vaikai klausėsi mokytojų paskaitėlių apie maistingų pusryčių svarbą, avižų savybes, sveiką mitybą. Tyrimai parodė, kad pusryčiaujantys vaikai geriau mokosi, lėčiau pavargsta, geriau koncentruoja dėmesį, geresnė jų atmintis. Mokiniai patys įsitikino, kad košė yra ne tik sveika, bet ir skanu.

Akcijos tikslas – skatinti keisti mitybos įpročius ir akcentuoti košės pusryčių naudą.

VSPS Genovaitė Jonušienė