Susitikimas su savanoriu iš Gruzijos

„Kranto“ progimnazijoje lankėsi savanoris iš Gruzijos Temal Bortsvadre, kuris studijuoja teisę Gruzijos universitete ir dirba jaunimo centre. Jo veiklos tikslas – skleisti savanorystės idėją. Svečias kalbėjo, jog kiekvienas žmogus privalo turėti ilgalaikius ir trumpalaikius tikslus. O turėdamas tikslą žmogus save motyvuoja. Temal Bortsvadre pasakojo, kad jam 21 metai, anglų kalbą išmoko per 7 mėnesius, jau yra savanoriavęs Maltoje, Lenkijoje, Armėnijoje.
OLYMPUS DIGITAL CAMERASu savanoriu iš Gruzijos per klasės valandėlę susitiko ir 8c klasės mokiniai, kurie atliko praktinę užduotį ir įsijungė į diskusiją apie savanorystę anglų kalba. Svečias iš Gruzijos domėjosi, ar aštuntokai turi tikslų, pasakojo apie būdus, kaip juos pasiekti, kaip ugdyti socialinius įgūdžius.
Mokiniai pokalbio metu turėjo progą pamąstyti apie savo trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus, apie kliūtis, su kuriomis susiduriama siekiant užsibrėžto tikslo. Į diskusiją įsijungė ir socialinės pedagogės Sonata Končienė bei Jurgita Paulauskienė, kurios domėjosi, ar aštuntokai laisva valia norėtų skirti savo laiką įvairioms veikloms.

Gražina Jankauskaitė, 8c klasės auklėtoja