Diena: 2024-04-22

Etno popietė „Kelkime žemę“

Linksmą balandžio 18 dienos popietę 3 c klasės moksleivių komanda kartu su pradinių klasių mokytoja Vilma Šimkiene ir šokio mokytoja Egle Šilinienė praleido dalyvaudami rajoninėje 1-4 klasių Etno popietėje „Kelkime žemę“ kuri vyko V. Borisevičiaus gimnazijoje.
Mūsų mokyklos 3 c klasės šokėjų komanda, atstovaudama savo mokyklą rajone, pristatė tradicinius liaudies šokius, gilino žinias susipažindami su Lietuvos paukščių įvairove, minė mįsles, ragavo lietuviškus patiekalus, žaidė tradicinius senolių žaidimus. Etno popietės puiki ugdomoji veikla kitoje erdvėje, įgytos žinios, šokio patirtis, tai puiki galimybė pažinti, įsisavinti bei perduoti mūsų lietuviškas tradicijas, kultūros paveldą ateities kartoms. Dėkojame organizatoriams ir dalyviams už pasidalintą šiltą ir draugišką bendrystės jausmą.
Šokio mokytoja metodininkė Eglė Šilinienė