Projektų diena

Mums, mokytojams, patikėtas pats svarbiausias ir atsakingiausias uždavinys – kurti vaiko ateitį. Tad, vis daugiau norima atrasti įdomesnių veiklų mokiniams, kurios forma būtų ne pamoka. Šiais mokslo metais mokykloje pasirinkta 4 dienų projektinė veikla.
Mes su mokiniais sukūrėme ir pasirinkome projektą apie naminius gyvūnus ir pavadinome jį „Mano augintinis“. Antrokėliai labai myli naminius gyvūnus. Augina ir prižiūri namuose net po kelis. Projekto namų darbus puikiai parengė tėveliai. Jie nupaveikslavo vaikus su augintiniais. Mokiniai pristatė draugams savo augintinius. Papasakojo, nuo kada turi augintinį, kiek jam metų, kuo minta, kokia veislė? Labai įdomu buvo išgirsti apie augintinių išdaigas. Sudarėme augintinių diagramą. Daugiausia vaikai augina šunelių – 17, o katyčių – 12. Surašėme visų gyvūnų vardus, išsiaiškinome, jų reikšmes. Susipažinome su gyvūnų dresavimo taisyklėmis ir ypatumais.
Smagiausia buvo tai, kad Kristupas atsinešė į klasę savo mylimiausią žiurkėną, o Jokūbas – vėžlį. Visi vaikai žavėjosi gyvūnėliais. KIekvienas norėjo juos paliesti, patyrinėti juos ir nusišypsoti jiems…

2a klasės mokytoja Aldona Simanavičienė