„Knygvežiukas veža“

Lapkričio 11 dieną „Kranto” progimnazijos mokiniai sulaukė svečių iš Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos su projektine programa „Knygvežiukas veža“. Per pusantros valandos trukusį užsiėmimą mokiniai turėjo galimybę dalyvauti knygų skaitymo varžybose, kuomet turėjo atlikti užduotis, remdamiesi pateiktais kūriniais. Mokinius maloniai nustebino Monikos Šaltytės ir „Forumo teatro“ programa – interaktyvus kūrinio interpretavimas per dramą, kur mokiniai ne tik galėjo aptarti matytą scenarijų, bet ir patys jį pervaidinti. Galiausiai mokiniams buvo išdalinti planšetiniai kompiuteriai, kurių pagalba vyko išmanioji literatūrinė viktorina. Laimėjusios komandos apdovanotos prizais, o mokyklos biblioteka net visa krūvele naujų, įdomių, gundančių mokinius skaityti knygų.
Edukacinės programos metu pasisėmę naujų žinių, įspūdžių, patyrę gerų emocijų, mokiniai išskubėjo į likusias pamokas.

Akvilė Bukinienė