Piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Dailės mokytojų asociacija organizavo Laisvės gynėjų dienos 30-mečiui skirtą nacionalinį mokinių piešinių konkursą „Mes užaugome laisvi“. Tai meninio ir kultūrinio ugdymo projekto „Mus moko patirtis ir praeitis“ dalis – kryptingai puoselėjamas renginys, tęsiantis 2017 m., 2018 m. ir 2019 m. organizuotų konkursų „Mes užaugome laisvi“ tradicijas.

Vertinimo komisija atrinko konkurso laureatus ir parodos dalyvių darbus. Suformuota 60 darbų parodos kolekcija, į kurią pateko ir mūsų mokyklos mokinių Emos Pranckevičiūtės (1a kl.) ir Gintarės Pocevičiūtės (3a kl.) piešiniai. Sveikiname jaunąsias menininkes!

2021 m. sausio 4–18 d. LR Seimo II rūmų parodų galerijoje bus pristatyta Nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“, skirto Laisvės gynėjų dienos 30-mečiui, geriausių darbų rinktinė paroda. Renginio iniciatorė – LR Seimo narė Radvilė Morkūnaitė–Mikulėnienė.

Dailės mokytoja Jolanta Bieliauskienė