Šokis – tai puikus būdas įdomiai praleisti laiką ir realizuoti savo talentą

Šių metų  gruodžio 4 ir gruodžio 10 dieną „Kranto“ progimnazijos mokiniai dalyvavo nuotoliniame Telšių rajono 1 – 4 ir 5 – 8 klasių  mokinių autorinio šokio konkurse „Išsilaisvinkime kartu 2020“.

Dalyviai pristatė solines, porines ir iki 4 žmonių grupės autorines šokio kompozicijas pagal pačių pasirinktą muziką ir temą. Telšių rajono mokiniai  kartu su mokytojais jungėsi prie nuotolinio konkurso Microsoft Teams platformoje, aktyviai dalyvavo kitų mokyklų dalyvių šokio kompozicijų vertinime bei skyrė nominacijas.

Džiugu, kad šiame konkurse mūsų mokyklai atstovavo šie pradinių klasių mokiniai: Justas Limontas 3b kl., Kamilė Samoškaitė 3b kl., Erika Varanavičiūtė 3b kl. su savo kūrybos  šokių kompozicija „Mes kartu“, Marija Daujotaitė 2 b kl., Skaistė Stonkutė 2b kl., Kamila Meškauskaitė 2b kl., Miglė Selevičiūtė 2b kl. su šokių kompozicija „Do, Do, Do“.

6-8 klasių mokinės Eimilė Kačinskaitė 7a kl. pristatė solo šokio kompoziciją „Ei! Šokam kartu!“, Greta Sabaliauskaitė 6c kl. , Gerda Rožėnaitė 6 c kl., Jogailė Macijauskaitė 6 c kl. gatvės šokio kompoziciją „Get up“.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams, kurie  pristatė labai kūrybiškas, įdomias, savo pačių sukurtas šokio kompozicijas ir  padovanojo daug teigiamų emocijų visiems nuotolinio šokio konkursų dalyviams.

Šokio mokytoja Eglė Šilinienė