Penktokų LIK-as

Lietingą lapkričio 19 d. popietę mokinių savivaldos nariai penktokams surengė kasmetinę LIK‘o šventę, kurios tema – „Virtualus pasaulis: gerosios ir blogosios jo pusės“. LIK‘as – galimybė įrodyti, kad penktokai jau pasirengę žengti platesniais vyresniųjų koridoriais.

Penktokai turėjo parengti klasės prisistatymą, atlikti namų darbą pagal iš anksto parengtą temą – drakono kamuoliai, pikti paukščiai. Specialioje rungtyje varžėsi komandų kapitonai. Šventę papuošė išradingos penktokų kūrybinės dovanos priešininkų komandoms.

Penktokų pasirodymą stebėjo ne tik bendraklasiai, mokytojai bet komisija. Dalyvius energingai palaikė klasės draugai – sirgaliai su įspūdingais plakatais. Pertraukėlės metu šventės dalyvius ir žiūrovus pradžiugino šokių kolektyvas „VIVA“.

Komisija pasveikino 2-ąją vietą užėmusias 5a ir 5b klases. Kūrybingiausiai pasirodė 5c klasė, kuriai atiteko 1-oji vieta.

7c klasės mokinė, mokinių savivaldos narė Augustė Daugėlaitė

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.