Kovas – „Be Patyčių 2024“ – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO

Šiai iniciatyvai paminėti progimnazijoje buvo organizuota kūrybinių darbų paroda bei mokinių pasidalijimas mintimis apie laimės supratimą. Taip norima atkreipti bendruomenės dėmesį į pasitaikančius patyčių atvejus.

Kartais įvykęs konfliktas ar draugo įskaudinimas palieka nuoskaudą. Visą balandžio mėnesį mokiniai ir kiti bendruomenės nariai turės galimybę atsiprašyti, padėkoti ir nusiųsti laišką savo draugui. Tam skirta atsiprašymo ir padėkos dėžutė (II aukšto fojė).

Šių metų draugystės bei bendruomeniškumo simboliu yra drugelis, kuriame nutūpė įvairios mokinių mintys apie laimę. Prie drugelio kviečiame nusifotografuoti visus progimnazijos bendruomenės narius bei svečius.

Nuo draugiško santykio, atjautos ir supratimo priklauso kiekvieno mūsų laimė. Ir Tu turi galimybę padaryti kitą laimingu.

VGK komanda