FAI piešinių konkurso laureatai

Tarptautinė aeronautikos federacija (FAI) piešinių konkursą organizuoja nuo 1986 metų. Šių metų tema – „Oro sportas taikiam pasauliui“. FAI kvietė dalyvius pavaizduoti taikų pasaulį, kuriame vyrauja darna ir draugystė, o per oro sportą galima užmegzti ryšius, perlipti įsivaizduojamus įsitikinimus ir sienas, burtis į komandas ir tapti vieningo pasaulio dalimi. Nacionaliniam turui buvo pateikti 377 piešiniai. Vertinimo komisijos sprendimu trijose amžiaus grupėse buvo išrinkti 25 konkurso laureatai. Devyni geriausi darbai bus siunčiami į tarptautinį konkursą Lozanoje (Šveicarija). Mūsų mokyklos mokiniai Neitas Rimgaila (3a kl.) ir Dileta Daukinytė (1a kl.) tapo konkurso laureatais ir jų piešiniai keliaus į tarptautinį konkurso etapą Šveicarijoje. Sveikiname juos su sėkme!

dailės mokytoja J. Bieliauskienė