Konkurso „Kelias – nėra karo laukas, kuriame reikia kovoti“ laimėtojos

Rugsėjo mėnesį VĮ Telšių regiono keliai organizavo konkursą „Kelias – nėra karo laukas, kuriame reikia kovoti.“ Konkurso tikslas – skatinti eismo dalyvius saugiai elgtis kelyje. Nugalėtojų laukė puikūs prizai – planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai. Nuostatuose buvo numatyta, kad bus vertinamas temos suvokimas, pateiktos medžiagos originalumas ir autentiškumas, stiliaus savitumas, kūrybiškumas.

Gruodžio mėnesį paskelbti konkurso laimėtojai. 5-8 klasių grupėje geriausiais pripažinti net dviejų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mokinių darbai. Pirmąją vietą laimėjo 8a klasės mokinė A. Radžiūtė (lietuvių kalbos mokytoja G. Juškienė), o antroji vieta atiteko 7c klasės mokinei E. Adomaitytei (lietuvių kalbos mokytoja G. Jankauskaitė).

Džiaugiamės, kad mūsų mokykloje mokosi puikių mokinių, gebančių taisyklingai, originaliai ir kūrybiškai reikšti mintis.

A. Radžiūtės rašinys
A. Adomaitytės rašinys

„Savo kampo“ informacija

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.