„Winter Spirit“ – žiemos viktorina

Gruodžio 12 dieną „Kranto“ pagrindinėje mokykloje 6-tų klasių mokiniai dalyvavo renginyje „Winter Spirit“, kurį organizavo anglų k. mokytojos: S. Kachinskene ir D. Diržininkaitė.

Renginyje dalyvavo: „Christmas Star“ (6a), „Christmas Candies“ (6b) ir „Christmas Presents“ (6c). Mokiniams reikėjo sugalvoti komandos pavadinimą, šūkį bei atitinkamai apsirengti. Komisija buvo sužavėta 6b klasės prisistatymo daina ir įspūdinga apranga. Užduotys renginyje dvelkė šventine nuotaika, o mokiniai turėjo galimybė atskleisti savo anglų k. žinias neformalioje aplinkoje.

Šeštokai išvardino daugybę žodžių žiemos ir Kalėdų tematika, vaidindami vaizdavo žodžius, rimavo anglišką eilėraštį, šifravo paslėptą Šv. Kalėdų žinutę, spėliojo bei linksmai dainavo dainas. Geriausiai užduotis įveikti bei parodyti savo kūrybiškumą ir anglų k. išmanymą sekėsi 6c  klasei. Nepaisant to, visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už geras emocijas ir pakilią šventinę nuotaiką.

Mokytoja D. Diržininkaitė

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.