Aš knygos nešėjas

Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį bei kovo 16-ąją minint Knygnešio dieną, mokyklos taryba ir bibliotekos darbuotojos visus bendruomenės narius pakvietė dalyvauti akcijoje „Aš knygos nešėjas“, kurios tikslas – bibliotekos fondą papildyti naujomis, populiariomis ir privalomomis pagal atnaujintą Lietuvių kalbos ir literatūros programą knygomis.

Kovo 15-ąją bibliotekoje vyko knygų dovanojimo akcijos „Aš knygos nešėjas“ šventinė popietė. Smagu, kad į biblioteką susirinko didelis būrys 1-8 klasių mokinių bei mokytojų. Mokiniai džiugino ir dovanojamomis knygomis, ir gražiomis mintimis apie skaitymo prasmę, geros knygos reikšmę.

Kas yra knygos Nešėjas šiandien? Visi, kurie prisidėjo prie šios akcijos, drąsiai gali vadintis knygos Nešėjais. Smagu, kad mokiniai ir mokytojai padovanojo bibliotekai daug naujų kvepiančių knygų, kuriomis galės džiaugtis ne vienas mūsų mokyklos skaitytojas.

Pavaduotoja ugdymui D. Saplinskienė, bibliotekos vedėja M. Gureckienė padėkojo už geranoriškumą, supratingumą ir dosnų dalijimąsi.

Iš tiesų skaitydami gerą knygą daromės dvasiškai turtingesni, geresni, šiltesni. O italų dramaturgas K. Goldonis yra pasakęs: „Žmogus, turintis rankose vertingą knygą, niekada negali būti vienišas.“

Mokyklos tarybos pirmininkė G. Jankauskaitė