Kamilė – projekto „Lietuvos 1000-mečio vaikai“ dalyvė

Mūsų mokyklos 5a klasės mokinė Kamilė Petrikaitė praėjo atranką ir buvo pakviesta dalyvauti TV projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Džiaugėmės ir jaudinomės, nes šitoje viktorinoje dalyvauja gabiausi Lietuvos moksleiviai. Taigi į Vilnių palaikyti Kamilę susiruošėme kovo 6 dieną. Filmavimas dviem etapais vyko LRT studijoje Konarskio gatvėje. Pradžioje projekto komanda pasikvietė ir kalbino projekto dalyvius –  mokinius, jų tėvelius bei mokytojus. Vėliau mus visus pakvietė į laidos filmavimą. Labai jaudinomės, bet buvo smalsu: juk visi televizijos didžiojoje studijoje lankėmės pirmą kartą. Viktorinos filmavimas labai įtraukė visus, nuolat tvyrojo intriga. O klausimai buvo įvairūs… Džiaugėmės, kad Kamilė nugalėjo jaudulį, pateko į antrą viktorinos etapą. Nors finale susirungė tik vaikinai, manome, kad Kamilė šį išbandymą įveikė puikiai ir įgijo naudingos patirties.

Matematikos mokytoja, 5a klasės auklėtoja Rima Stirblienė