Antrokai sulaukė svečių

2014 m. pavasarį dalyvavome UAB „Naisių vasaros“ skelbtame piešinių konkurse „Gandrus pasitinkant“. Buvome tada dar tik pirmokai, bet šiuos nacionalinius Lietuvos paukščius stengėmės nupiešti kuo gražiau.

Išsiuntėme piešinius ir pamiršome… O šiais metais, sausio 20 dieną į mūsų mokyklą atvyko Telšių valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai. Jie perdavė UAB „Naisių vasaros“ ir mecenato Ramūno Karbauskio įsteigtas dovanas. Devyni klasės mokiniai gavo 2014 m. Nacionalinio vaikų literatūros konkurso pirmosios premijos laimėtojos Ramintos Baltrušytės parašytą ir iliustruotą knygą vaikams „Kalvėnų miesto paslaptis“. Šios knygos dar nėra prekyboje, todėl turėsime galimybę pirmieji ją perskaityti. O knygas gavo šie mokiniai: Almantė Baliutavičiūtė, Viltė Gaudiešiūtė, Natas Dargevičius, Greta Gorjux, Rugilė Narmontaitė, Ugnė Šilinaitė, Igneta Šimkutė, Sima Šleškutė ir Lukas Žukauskas.

2 c klasės mokytoja Vilma Šimkienė

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.