Diena: 2024-03-10

Tarptautinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „WAVE ON WAVE – 2024“

Jubiliejiniame 10-ame tarptautiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „WAVE ON WAVE – 2024“ dalyvavo mokiniai iš Lietuvos ir užsienio mokyklų. Konkurso tikslas – skatinti mokinius mąstyti apie etnokultūros reikšmę tautų istorijoje, tautinės savasties supratimą, puoselėti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus. Šių metų konkursas skirtas Lietuvos dainų šventei, siekiant paminėti lietuvių tautą telkiančios tradicijos 100 metų sukaktį. Konkursotema: ,,Mano tautos dainos ir šokiai“. Dalyviai kūrė grafikos, skulptūros ir tapybos darbus apie savo tautos etnografines šventes, ją vienijančias dainas ir šokius šiandien.Mūsų mokinė Ema Pranckevičiūtė (4a kl.) laimėjo II vietą 6–10 metų amžiaus grupėje. Sveikiname ją ir linkime jai ryžto naujuose kūrybiniuose iššūkiuose.

dailės mokytoja J. Bieliauskienė