Diena: 2017-11-29

BEBRAS 2017

Šiemet informacinių technologijų konkurse BEBRAS dalyvavo 49 mūsų mokyklos mokiniai. Logines užduotis ir galvosūkius sėkmingai sprendė ir berniukai, ir mergaitės. Daugiausią taškų surinko ir pirmąją vietą laimėjo 8b klasės mokinys Nedas Medeikis. Antroje vietoje rajone yra 7b klasės mokinys Benas Pranciškus Muningis bei 5a klasės mokinė Kamilė Petrikaitė. Trečią vietą užėmė Agnė Valiulytė (8b kl.) bei Dovydas Žyprė (8c kl.). Į Telšių rajono geriausiųjų dešimtuką iš viso pateko 13 „Kranto“ progimnazijos atstovų. Tai Viltė Virmauskaitė ir Fausta Stankutė iš 5a klasės; Amina Narmontaitė iš 6c klasės, Iveta Stončiūtė iš 6a bei Elanas Lamsodis iš 6b klasės; Domantas Viršilas (7a kl.); Erika Steponavičiūtė bei Rokas Rimkus iš 8b klasės. Dėkoju mokiniams už drąsą, sveikinu „kiečiausius“, o visiems linkiu sėkmės ateinančiais metais.

IT mokytoja Aurelija Kumžienė