Diena: 2017-05-18

Sveika šeima – sveika bendruomenė

Tarptautinę šeimos dieną „Kranto“ progimnazijos bendruomenė pasitiko prasmingu renginiu „Sveika šeima – sveika bendruomenė“, kuris vyko gegužės 12 dienos pavakarę Zakso kalno papėdėje. Jau antrus metus iš eilės mokyklos tarybos ir kūno kultūros mokytojų iniciatyva mokiniai, tėveliai, mokytojai susibūrę kartu turi puikią galimybę pabendrauti, išmėginti jėgas sportinėse varžybose, pasidžiaugti pavasarėjančia gamta.

Į pavasarinę „Kranto“ progimnazijos sporto šventę susirinkusius bendruomenės narius pasveikino direktorius P. Stulpinas. Renginį vedė ir visą vakarą puikią nuotaiką palaikė, ragino  aktyviai dalyvauti įvairiose rungtyse 8c klasės mokinė Ugnė ir jos tėvelis M. Serva. Bendruomenę su daina „Labas“ pasveikino 5c klasės mokiniai. Visi karštais plojimais pasitiko asociacijos „Telšių mamyčių klubas“ narę J. Stanevičienę, kurios vedama masinė mankšta flešmobas sukėlė daug gerų emocijų. Būdami pakilios nuotaikos, dauguma šventės dalyvių, pakviesti renginio vedėjų, rikiavosi prie starto linijos ir dalyvavo masiniame bėgime. Grožėdamiesi puikiu gamtovaizdžiu, šventės dalyviai gėrėjosi marguojančia Masčio pakrate ir plojimais pasitiko kroso dalyvius. Vėliau vyko estafetės, kimštinio kamuolio metimo, smiginio, saldainių maišelio ant galvos nešimo, maišelio su vaisiais laikymo ištiestomis rankomis varžybos. Visos šventės metu vyko orientacinės varžybos-dėlionė „KRANTAS“, žaidimas „Parašiutas“. Baigiantis šventei, daug emocijų sukėlė kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo mergaičių ir mamų bei berniukų ir tėvų komandos. Pasibaigus rungtynėms paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo berniukų ir mamų komandos. Fizines jėgas dalyviai atgavo pasistiprinę šaulių koše, kurią bendruomenės nariams maloniai dalijo tėveliai G. Jachimovič ir R. Macas.

Sportiškiausi ir ištvermingiausi šventės dalyviai apdovanoti VšĮ „Kretingos maistas“ ir AB Žemaitijos pienas dovanėlėmis, mokyklos padėkos raštais. „Kranto“ progimnazijos bendruomenė dar kartą įrodė, jog gali susitelkti, o mokiniai, tėveliai ir mokytojai, išmėginę fizines jėgas įvairiose rungtyse, patirti džiugių emocijų.

G. Jankauskaitė, „Kranto“ progimnazijos tarybos pirmininkė