Diena: 2017-03-01

Užgavėnių nuotaika

Paskutinę žiemos dieną mokykloje kvepėjo blynais. Netrūko ir kitų Užgavėnių šventės atributų.

Aktų salėje vyko integruota istorijos, muzikos bei lietuvių kalbos pamoka „Užgavėnės Žemaitijoje“ (mokytojos L. Avyžienė, V. Laurinavičienė, G. Jankauskaitė). Šeštų klasių mokinai žiūrėjo filmą apie tai, kaip švenčiamos Užgavėnės, pamatė nuotraukų bei išgirdo įspūdžių iš ekskursijos po Kaukių muziejų Plateliuose, mokėsi Užgavėnių dainą, žaidė žaidimą, pasitikrino savo žemaičių kalbos žinias.

Po pamokų visi būriavosi mokyklos kieme. Žaidė, save rodė, į kitus žiūrėjo… Saulės spinduliai pranešė apie artėjantį pavasarį. Tad Morė ilgai nesipriešindama sudegė, o su laužo dūmais iškeliavo ir šaltos žiemos prisiminimai.

IT mokytoja A. Kumžienė