Diena: 2017-01-31

Biologijos olimpiados nugalėtojos

Telšių rajono moksleivių biologijos olimpiada šiemet buvo sėkminga mūsų mokyklos atstovams. 8b klasės mokinė Vasarė Šežikaitė užėmė pirmąją vietą, o 8c klasės mokinė Augustė Daugėlaitė – trečią vietą. Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojas bei jų mokytoją Juliją Bytautaitę!

Pirmokų skaitymo šventė

Sausio 23-25 dienomis progimnazijos skaitykloje vyko renginys „Pirmokų skaitymo šventė“. Šventės rengėjai 4a, 4b, 4c klasių mokiniai, mokytojos, bibliotekos vedėja. Renginyje ketvirtų klasių mokiniai  pirmokams įteikė palinkėjimus apie skaitymą, knygas. Jie dalijosi patirtimi ir įžvalgomis apie knygų naudą ir svarbą mokinio gyvenime. Bibliotekos vedėja linkėjo pirmokams būti aktyviems skaitytojams ir pakvietė dalyvauti projekte „Aktyviausia pirmokų klasė  progimnazijos bibliotekoje“. Svarbų dokumentą, „Pirmoko skaitytojo pasą“, 1a, 1b, 1c  klasių  mokiniams įteikė pavaduotoja ugdymui Akvilė Bukinienė. Gavę skaitytojų pasus, pasirinkę knygeles, pirmokai tapo  bibliotekos draugijos nariais.

Bibliotekos vedėja apie šią gražią ir turiningą šventę sukūrė filmukus „Pirmokų skaitymo šventė“, kuriuos galės žiūrėti visi: ir klasės draugai, ir tėveliai, ir mokytojai. Šią šventę pirmą kartą, padedami bibliotekos vedėjos, surengė ketvirtokai. Tikimės, jog renginys taps tradicinis.

Bibliotekos vedėja Marija Gureckienė