Diena: 2017-01-26

„Rašau: raidė, skiemuo, žodis“

2017 metų sausio 24 dieną vyko Telšių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 6-7-8 klasių mokinių rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rašau: raidė, skiemuo, žodis“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Nes dailyraštis – aiškia (lengvai įskaitoma) ir gražia rašysena rašytinėmis raidėmis parašytas tekstas. Mokiniai labai kruopščiai stengėsi be klaidų perrašyti jiems pateiktus rusų kalba tekstus, taisyklingai vedžiodami, jungdami raides, išlaikydami vienodus atstumus tarp žodžių. Mūsų mokyklą atstovavo 8 mokiniai ir trims  iš jų sekėsi labai puikiai: Ugnė Leiputė (6a kl., mokytoja V. Kaminskienė) ir  Modestas Gurauskas (7a kl., mokytoja O. Želvienė) užėmė I vietas, o Agnė Krasnova (7c kl., mokytoja L. Andriuškienė) – II vietą rajone.

Nuoširdžiai sveikiname visus mokyklos rajoninio rusų kalbos dailyraščio dalyvius, o ypač nugalėtojus, dėkojame už šauniai atliktą darbą ir linkime visiems sėkmės kituose  konkursuose.

Užsienio kalbų metodinio ratelio pirmininkė V. Kaminskienė