Diena: 2016-03-29

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Mūsų mokykla jau septintą kartą prisijungė prie akcijos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kuria drąsina kiekvieną žmogų būti aktyvų ir prisidėti prie patyčių mažinimo mokyklose.

8c klasės mokinės Elinga ir Kotryna skaitė pasaką 3b ir 3a klasės mokiniams apie mergaitę Eli, iš kurios mokykloje buvo tyčiojamasi. Pasakos herojė ieškojo  problemos sprendimo būdų kaip įveikti patyčias ir juos rado.

Socialinės pedagogės ir psichologė su 4b, 4a, 3c klasės mokiniais žiūrėjo filmuką apie draugystę ir jį aptarė, diskutavo. Su 3b klasės mergaitėmis diskutavo grupelėse apie draugą, toleranciją ir mokėjimą sutarti.

Klasių auklėtojai vedė klasių valandėles, darė skirtukus patyčių tema. Iš skirtukų buvo surengta parodėlė.

Tikimės, kad ši akcija primins visiems, kokie esame svarbūs ir žeminančiam elgesiui neliks vietos.

Socialinės pedagogės Sonata Končienė ir Jurgita Paulauskienė,
psichologė Rasa Vintalienė