Diena: 2016-03-11

Lietuvos Nepriklausomybės šventė

Su gamtos atbudimu ateina ir viena gražiausių mūsų valstybės švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Pasitinkant šią valstybinę šventę „Kranto“ progimnazijos aktų salėje skambėjo dainų karaoke „Dainuoju Lietuvai ir apie Lietuvą“, parodyta sceninė kompozicija apie žemaičių kalbą, trumpametražis filmas „Aš žemaitis“. Mokiniai galėjo apžiūrėti A. Papievio lietuviškų monetų parodą, o 5, 7, 8 klasių mokiniai dalyvauti nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“.

Pasibaigus pamokoms mokytojos M. Stulpinienė ir A. Judienė, pasipuošusios tautiniais rūbais, pakvietė į biblioteką apžiūrėti mokinių darbų parodėlę, pasiklausyti dainų apie Lietuvą. 5a klasės mokiniai Rugilė, Gabrielė, Ernesta ir Kajus pasveikino visus su valstybės švente. Anot jų, tik Lietuvoje linksmiausiai šviečia saulė, gražiausiai žydi gėlės, o kiekvieną išvykusį pasiveja greitasparnis Tėviškės ilgesio paukštis.

Inesa Servaitė, 8c klasė