Diena: 2016-02-22

Matematikos olimpiados rezultatai

Vasario 10 d. „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė 5-8 klasių matematikos olimpiada. „Kranto“ progimnazijos garbę gynė 14 šios mokyklos 5-8 klasių mokinių.

Dar Albertas Einšteinas rašė: „Kaip gali būti, kad matematika, šis nuo patirties nepriklausančio žmogaus mąstymo produktas, taip nuostabiai atitinka tikrovę?“ O rezultatų tikrovė tokia. 5b klasės mokinys Benas Pranciškus Muningis rajoninėje matematikos olimpiadoje užėmė 2 vietą (mokytoja V. Martinkėnienė), 6b klasės mokinys Nedas Medeikis 2 vietą (mokytoja D. Kungienė) ir 6a klasės mokinys Modestas Gurauskas 3 vietą (mokytoja D. Kungienė).

Sveikiname prizininkus, o kitiems dalyviams linkime nenusiminti. Matematika stipri todėl, kad ji atmeta kiekvieną nebūtiną prielaidą ir lengvina minties darbą. Tad susitiksime kovo 17 dieną tarptautiniame matematikos konkurse KENGŪRA 2016.

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojų metodinės grupės pirmininkė V. Martinkėnienė