Diena: 2015-05-12

Europos šalių maratonas 2015

Telšių Europe Direct informacijos centras ir Telšių rajono savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyrius balandžio – gegužės mėnesiais organizavo Europos šalių maratoną, kurio metu moksleiviai buvo supažindinami su pasirinktų šalių kalba, kultūra, istorija, geografija, papročiais, maistu, tradicijomis, įžymiais žmonėmis.

Gegužės 7 dieną Europos dienos paminėjimo šventės metu mūsų mokyklos mokiniai pristatė Škotiją. Praeiviai galėjo pasigėrėti mergaičių šokamu škotų liaudies šokiu, pasiklausyti dainų, pasigrožėti mums neįprastu muzikos instrumentu – dūdmaišiu, kuriuo dūdavo Gustavas, pasivaišinti mokytojos Astos keptais škotiškais kepiniais.

Džiaugiamės mokytojų Laimos Viktoravičienės, Eglės Šilinienės, Astos Nagienės ir  8a klasės mokinių kūrybingumu bei išradingumu.

Mokyklos administracija