Europos šalių maratonas 2015

Telšių Europe Direct informacijos centras ir Telšių rajono savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyrius balandžio – gegužės mėnesiais organizavo Europos šalių maratoną, kurio metu moksleiviai buvo supažindinami su pasirinktų šalių kalba, kultūra, istorija, geografija, papročiais, maistu, tradicijomis, įžymiais žmonėmis.

Gegužės 7 dieną Europos dienos paminėjimo šventės metu mūsų mokyklos mokiniai pristatė Škotiją. Praeiviai galėjo pasigėrėti mergaičių šokamu škotų liaudies šokiu, pasiklausyti dainų, pasigrožėti mums neįprastu muzikos instrumentu – dūdmaišiu, kuriuo dūdavo Gustavas, pasivaišinti mokytojos Astos keptais škotiškais kepiniais.

Džiaugiamės mokytojų Laimos Viktoravičienės, Eglės Šilinienės, Astos Nagienės ir  8a klasės mokinių kūrybingumu bei išradingumu.

Mokyklos administracija

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.