Valstybės šimtmetį pasitinkant

Gera turėti TĖVYNĘ. Gera švęsti jos ŠVENTES. Gera švęsti KARTU.

Visoje Lietuvoje dideli ir maži laukia, galvoja, ruošiasi paminėti  Valstybės atkūrimo šimtmetį. Mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojomis taip pat DOVANOJA LIETUVAI savo mintis, kūrybą, laiką.

Pradinių klasių veikla, skirta šimtmečiui, prasidėjo rugsėjį ir truks iki vasario mėnesio. Pirmąjį mėnesį po vasaros atostogų mokiniai pristatė  vasarą aplankytas Lietuvos vietoves. Klasių durys pasipuošė pradinukų pieštomis, fotografuotomis, aprašytomis  savo krašto vietovėmis. Spalis skirtas savo miestui Telšiams. Šį mėnesį mokytojos ruošė ekskursijas. Vaikai domėjosi ir pristatė savo miestą jį  piešdami, kurdami apie jį. Klasių durys suspindo meile savo miestui. Lapkritį pradinukai domėsis įvairiais šalyje esančiais žmonių sambūriais: pradedant  lankytu vaikų darželiu iki Valstybinės reikšmės organizacijų. Gruodis bus skirtas unikaliai Tėvynės gamtai… Ir gal po kuria nors kalėdine eglute atsiras jau ne piešta ar aprašyta dovana Lietuvai..? Sausis suksis šalies istorijos sūkuriuose. Vasaris skirtas ŠVENTEI.

TĖVYNĖ  PRASIDEDA  NUO  TAVĘS. TU ESI DURYS Į TĖVYNĘ !

2a klasės mokytoja Rimantė Norvydienė