Telšių „Kranto“ progimnazija Tūkstantmečio mokyklų (TŪM) programoje

Telšių rajono savivaldybėje atrinktos mokyklos, dalyvausiančios „Tūkstantmečio mokyklų“ (toliau – TŪM) programoje: Telšių „Atžalyno“ progimnazija, Telšių ,,Kranto“ progimnazija ir Telšių Žemaitės gimnazija.
2022 m. balandžio 26 d. visų TŪM mokyklų atstovai dalyvavo Klaipėdoje vykusioje TŪM idėjų ir kontaktų mugėje, kurioje tikslingai sukurti pristatymai, dirbtuvės ir pokalbių erdvės – puiki proga vienoje vietoje iš arti pamatyti ir išgirsti apie šiuolaikines švietimo paslaugas, skatinančias plėtrą ir įvairovę lyderystės, įtraukties, kultūrinio ugdymo ir STEAM srityse. Telšių ,,Kranto“ progimnazijos komandai atstovavo direktorė Irena Daubarienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Akvilė Bukinienė, kurias ypač domino TŪM programoje labiausiai plėtosimos kultūrinio ugdymo ir lyderystės sritys.

Telšių „Kranto“ progimnazijos informacija