Švaros akcija „Darom 2015“ „Kranto“ pagrindinėje mokykloje

Balandžio 22 dieną „Kranto“ pagrindinė mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo visuotinėje akcijoje DAROM. Akcijos koordinatorė – pavaduotoja ūkio reikalams R. Dapkuvienė. Pavasariškai nusiteikę akcijoje dalyvavo 5 – 10 kl. mokiniai kartu su mokytojais Z. Galminiene, A. Kavecku, A. Mažrimu, G. Vilku. Akcijos dalyviai tvarkė mokyklos teritoriją ir Zakso kalną. Mokiniai grėbė pernykščius lapus, rinko šiukšles bei medžių šakas. Daugiausia surinkta plastikinių butelių bei stiklo atliekų.

Smagu, kad mokiniai ir mokytojai, dalyvavę akcijoje, buvo puikios nuotaikos, nes dirbdami ne tik švarino gamtą, bet ir pajuto bendruomeniškumo jausmą. „Darom“ – tai nėra tik organizacijos ar akcijos pavadinimas, tai − iššūkis mums visiems daryti kažką gera ir gražaus.

VSPS G. Jonušienė

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.