Stipri anglų kalbos žinovų karta

Šiais metais vasario mėnesį suorganizavome 7 ir 8 klasių anglų kalbos olimpiadą, kad išsiaiškintume, kas yra vertas atstovauti mūsų mokyklai rajoninėje olimpiadoje. Paaiškėjo, kad iš 7-okų I-ąją vietą užėmė Faustas Kačinskis (7a) (mokyt. R. Stanevičiūtė), II–oji vieta atiteko Gerdai Vabolytei (7a), o III-oji – Godai Monstavičiūtei (7c). Pastarąsias mokines moko mokytoja L. Viktoravičienė. Tarp 8-okų geriausiai olimpiadoje sekėsi Viktorijai Baliutavičiūtei iš 8c kl. (mokyt. D. Diržininkaitė), II-oji vieta atiteko Emilijai Gailiūtei iš 8a kl. (mokyt. L. Viktoravičienė), o paskutinioji prizinė vieta teko Emilei Vitkauskytei iš 8a kl. (mokyt. D. Diržininkaitė).

2015m. kovo 17d. Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje įvyko rajoninė 7-8 kl. anglų k. olimpiada, kurioje dalyvavo I-as ir II-as vietas užėmę mokiniai. Mūsų dalyviams olimpiada buvo sėkminga, kadangi Faustas Kačinskis (mokyt. R. Stanevičiūtė) užėmė III-ąją vietą tarp 7-okų,  Emilijai Gailiūtei (mokyt. L. Viktoravičienė) teko II-oji vieta, o Viktorijai Baliutavičiūtei – III-oji vieta (mokyt. D. Diržininkaitė) tarp 19 geriausiai anglų kalbą išmanančių rajono 8-okų. Didžiuojamės savo mokiniais ir džiaugiamės, kad turime tokią stiprią anglų kalbos žinovų kartą. Šaunuoliai! Sėkmės jums ateityje!

Mokytojos D. Diržininkaitė ir S. Kachinskienė

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.