Šokių šėlsmas Telšių „Kranto“ progimnazijoje

Balandžio 28 dieną „Kranto“ progimnazija su dideliu griausmu paminėjo tarptautinę šokių dieną.

Į „Kranto“ progimnazijos organizuotą šokių šventę „Šok – 2017“ atvyko gausus būrys šokėjų iš daugelio Telšių rajono mokyklų.

Šventę pradėjo ir susirinkusius šokėjėlius sveikino Telšių „Kranto“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Bukinienė. Po sveikinimo kalbos šokių kolektyvai scenoje keitė vienas kitą, atlikdami savo šokius ir dovanodami žiūrovams bei tėveliams nuostabias ir šiltas renginio akimirkas. Stebint besisukančius šokėjus ne vieną žiūrovą užliejo šilti jausmai, nukeliantys net į vaikystę.

Neišdildomą įspūdį šokėjams, bei žiūrovams paliko pasaulio linijinių ir kantri šokių čempionės Dainos Eirošienės pasirodymas, kuri šokių šventei „Šok – 2017“ padovanojo dvi nuostabias šokių kompozicijas, o šokių renginį vainikavo mados ir grožio studijos „Lokė“ modeliai, pristatydami  avangardinę kolekciją „Gėlių šou“.

Renginio iniciatorės Telšių „Kranto“ progimnazijos šokio mokytoja Eglė Šilinienė ir „Ateities“ progimnazijos šokio mokytoja Jadvyga Eitkevičienė pasidžiaugė, kad šokių šventėje „Šok – 2017“ dalyvavo apie 200 šventės įvairaus šokių žanro dalyvių. Žiūrovus džiugino net trys Telšių „Kranto“ progimnazijos šokių kolektyvai „Viva“ (vad. Eglė Šilinienė), o taip pat „Ateities“ progimnazijos šokių kolektyvas (vad. Jadvyga Eitkevičienė), Pasaulio linijinių ir kantri šokių čempionė Daina Eirošienė, savo grakštumą demonstravo šokių kolektyvas „Erdvė“ (vad. Jadvyga Eitkevičienė), „Atžalyno“ progimnazijos šokių kolektyvas (vad. Dinara Dacienė), Nevarėnų pagrindinės mokyklos šokių kolektyvas „Neva“ (vad. Inga Budginienė),  Telšių šokių, mados ir grožio studijos „Lokė“ (vad. Daina Tomulionienė).

Šokėjų linksmi ir šviesūs veidai pakeitė niūrią ir vėjuotą balandžio 28 dieną į saulėtą nuostabaus pavasarinio džiaugsmo šventę. Šokių šventė „Šok – 2017“ pritraukė gausų žiūrovų būrį. Ir ko čia stebėtis – juk šokis, grakštus judesys ir džiaugsmas užburia visus! Ypač, kai esi šokio bendraminčių būryje.

Mokytoja Eglė Šilinienė