Renginiai, skirti Žemės dienai paminėti

Jau tapo tradicija mokykloje paminėti  Pasaulinę Žemės dieną.

7 klasėms vyko viktorina „Vanduo – gyvybės šaltinis‘‘.

7 – 8 klasių komanda dalyvavo konkurse „Mūsų Žemė – žmonių rankose‘‘, kuris vyko Džiugo gimnazijoje.

Mūsų komandai sekėsi puikiai – užėmėme 1-ą vietą.

Žemaičių muziejuje „Alka‘‘ vyko renginiai, kuriuose dalyvavo 5 a klasės mokiniai. Pirmiausiai mokinukai susitiko  su Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais,  išklausė priminimus, kaip reikia elgtis keliuose. Paskui gamtos skyriuje  vyko paskaita apie Lietuvoje gyvenančius paukščius. Sėkmingai išsprendę kryžiažodžius apie gamtą ir atlikę saugaus eismo testus, vaikai buvo apdovanoti Policijos komisariato ir muziejaus prizais.

Prie muziejaus, išsirinkę aukščiausią medį, iškėlėme Ramintos tėčio padarytą inkiliuką.

Amfiteatre, kartu su kitomis miesto mokyklomis ir darželiais, toliau šventėme Žemės dieną. Stebėjome Saulės užtemimą, dalyvavome viktorinoje.

Mokytoja Ž. Aleknienė

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.