Lietuvos valstybės atkūrimo dieną pasitinkant

Tapo tradicija, kad vasario mėnesį „Kranto“ progimnazijoje organizuojama netradicinio ugdymo ugdymo – sporto ir sveikatingumo – diena. Pasitikdami Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – progimnazijos mokiniai išmėgino jėgas dalyvaudami įvairiose rungtyse: orientacinėse varžybose, kuriose pateikti klausimai apie Lietuvos nepriklausomybę, šaudymo bei smiginio varžybose, 6-8 klasių estafetėse, šaškių turnyre „Gudručiai”, šokių “„Up tawn funk“ užsiėmimuose, mokinių-mokytojų tinklinio varžybose ir kt. Be to, gražios valstybinės šventės proga mokiniai Lietuvai dovanojo spalvingus piešinius.

Jėgų išmėginimas įvairiose sporto šakose sukėlė daug emocijų, suteikė pasitikėjimo savo jėgomis. Prizines vietas užėmę mokiniai ir komandos apdovanoti mokyklos direktoriaus padėkos raštais.

Inesa Servaitė, 8c kl.

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.