Kalėdinis atvirukas „Naktį stebuklingą“

2021 m. organizuotas Tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas „Kalėdinis atvirukas“, kurį nuo 2016 m. kasmet rengia Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) ir Dailės mokytojų asociacija (DMA), yra kryptingai puoselėjamas renginys, skirtas Kalėdų švenčių įprasminimui. Skirtingo amžiaus mokiniai iš Lietuvos ir užsienio lietuvių mokyklų dalyvavo šiame konkurse ir kurdami proginius atvirukus kūrybiškai interpretavo žiemos šventės tematiką. Iš 1050 atsiųstų kūrinių sulaukta kalėdinių atvirukų ne tik iš Lietuvos, bet ir Egipto, Ispanijos, JAV, Rusijos bei Švedijos.
Sveikiname 2b klasės mokinę, kurios kalėdinis atvirukas išrinktas į 60 geriausių darbų parodos kolekciją. Atvirukai bus eksponuojami Lietuvos Respublikos Seime.

Dailės mokytoja J. Bieliauskienė