Įdomi ir naudinga trečiokų išvyka

Artėja didžiosios žiemos šventės. Visi sukamės, kuriame, gaminame, svajojame… Dailės ir darbelių pamokose mokiniai taip pat triūsia: gamina atvirukus, karpo snaiges, puošia klases.

Nutarėme, kad šių dalykų gali pamokyti ne tik dailės mokytoja, tad antradienį išsiruošėme į Žemaitijos turizmo informacijos centrą. Čia mus nuoširdžiai sutiko vadovės. Jos parodė du filmukus apie Telšius, pasidžiaugė, kad mūsų miestas labai išgražėjo, kad jame lankosi vis daugiau turistų. Visi įdėmiai klausėsi pasakojimo, nes klasės komandai teko atsakyti į dešimt viktorinos klausimų. Šaunu, kad mokiniai  daug žino apie savo gimtąjį miestą – ir kiek tiltelių jame yra, ir kiek meškiukų skulptūrėlių juos puošia. Sužinojome, kad tie, kuriems nepatinka „Džiugo“ sūris, turi mažuoju piršteliu paliesti prie kavinės esančios pelytės skulptūrėlės snukutį. Tą grįždama ir padarė Ūla (Ją matome nuotraukoje).

Tada visi ėmėmės darbo – gaminti „savo“ eglutę. Tai vaikams suteikė daug džiaugsmo, nes jie galėjo patys pasirinkti spalvas, išdėstyti šakas, papuošti.

Nutarėme dar aplankyti ir miesto žaliaskarę bei pasidžiaugti bibliotekoje mokinių ir mokytojų gamintais žaisliukais papuošta eglute. Prabalsavę už labiausiai patikusį žaisliuką, pasukome link mokyklos.

Diena pasitaikė graži, nešalta, tad, lydimi geros nuotaikos ir artėjančių švenčių laukimo, grįžome į mokyklą.

Mokytojos Vilija Gabalytė ir Laima Šliogerienė