Grįžo su pergale

Gruodžio 11 d., šeštadienį Trakuose vyko spalvingiausias šokių festivalis – konkursas „Merry Christmas, Baltic Amber Trakai“ 2021. Trakų kultūros rūmų didžiojoje scenoje pasirodė dalyviai iš visos Lietuvos, kurie atliko tautinius, šiuolaikinius, klasikinius, show, gatvės ir kitų stilių šokius. Šokėjų pasirodymus vertino konkurso žiuri komisija – Trakų kultūros rūmų choreografės: Loreta Januškiene, Vida Bagdonienė, Sofiko Vyšniauskė.
Šiame festivalyje – konkurse Telšių „Kranto“ progimnazijai atstovavo šokių studija „VIVA“ (vad. Eglė Šilinienė). Kolektyvo šokėjos show ir gatvės stiliaus kategorijose ir savo amžiaus grupėse užėmė I ir II vietas, atlikdamos šokių kompozicijas „Lėlės“ ir „Šachmatai“.
Džiaugiamės mūsų mokyklos šokėjų entuziazmu ir pasiekimais!

Šokių mokytoja Eglė Šilinienė