Akcija „100 priežasčių, dėl ko verta gyventi“

Atvirutės tema „100 priežasčių, dėl ko verta gyventi“Rugsėjo 10-ji – Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Tarptautinė savižudybių prevencijos asociacija nuo 2003 metų kasmet mini šią dieną ir siekia atkreipti visuomenės dėmesį į tai, jog savižudybės yra labai opi psichinės sveikatos problema. Psichinė sveikata – tai pilnaverčiai tarpusavio santykiai ir gebėjimas įveikti (pačiam ar su kito pagalba) gyvenimo pokyčius ir sunkumus. Akcentuojama, jog būtina ieškoti išeities, kad skausmingų pasitraukimų iš gyvenimo būtų išvengta.

Šią dieną paminėjo ir mūsų mokyklos bendruomenė. Visų klasių mokiniai su auklėtojais aptarė šios dienos reikšmę bei svarbą. Vaikai įsitraukė į atvirukų gamybą parodėlei „100 priežasčių, dėl ko verta gyventi“. Su mokinių mintimis, dėl ko verta saugoti savo sveikatą ir gyvybę, mokytojų kambaryje galėjo susipažinti pedagogai. Akcija pasibaigė atvirukų dovanojimu mokyklos bendruomenės nariams.

Mokyklos psichologė Rasa Vintalienė

Be the first to leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.