Konkursas „Geriausia klasė 2017“

Jau antrus metus „Kranto“ progimnazijoje vyksta konkursas „Geriausia klasė“, kurio tikslas ir uždaviniai buvo stiprinti ir palaikyti mokinių atsakomybę, gerinti mokinių lankomumą ir nevėlavimą į pamokas. Puoselėti gerą elgesį, draugiškumą ir toleranciją mokykloje, skatinti mokinių iniciatyvumą, galimybę dalyvauti neformaliojo ugdymo veikloje, mokyklos, rajono renginiuose, akcijose, skatinti tėvų dalyvavimą mokyklos gyvenime

Šiemet jis prasidėjo kovo 6 dieną ir baigėsi gegužės 15 dieną. 8 savaites pagal konkurso nuostatus buvo vertinamas mokinių lankomumas, elgesys, apranga, iniciatyvumas, auklėtojų dalyvavimas, geri darbai ir tėvų aktyvumas. Susumavus rezultatus, nugalėtojais 5 – 6 klasių tarpe tapo 5a ir 5c klasės, nes jos  surinko vienodai taškų (644 t.) ir pagrindinį prizą – 100 eurų, skirtą edukacinei išvykai dalijosi per pusę. 7 – 8 klasių tarpe laimėjo 7b klasė, surinkusi 642 taškus. Gautą prizą jie panaudos edukacinei išvykai į Platelius.

Sveikiname vaikus ir jų auklėtojas  Eglę Šilinienę, Astą Nagienę ir Danutę Kungienę.

Sveikiname ir visus dalyvavusius, kurie labai stengėsi ir iki pergalės trūko tiek nedaug: 5b klasė surinko 631 tašką, 6a – 643, 6b – 595, 6c – 623 t., 7a – 618, 7c – 621, 8a – 631, 8b – 600, o 8c – 627 taškus.

Mokytoja D. Kungienė