Diena: 2017-06-01

Konkursas „Geriausia klasė 2017“

Jau antrus metus „Kranto“ progimnazijoje vyksta konkursas „Geriausia klasė“, kurio tikslas ir uždaviniai buvo stiprinti ir palaikyti mokinių atsakomybę, gerinti mokinių lankomumą ir nevėlavimą į pamokas. Puoselėti gerą elgesį, draugiškumą ir toleranciją mokykloje, skatinti mokinių iniciatyvumą, galimybę dalyvauti neformaliojo ugdymo veikloje, mokyklos, rajono renginiuose, akcijose, skatinti tėvų dalyvavimą mokyklos gyvenime

Šiemet jis prasidėjo kovo 6 dieną ir baigėsi gegužės 15 dieną. 8 savaites pagal konkurso nuostatus buvo vertinamas mokinių lankomumas, elgesys, apranga, iniciatyvumas, auklėtojų dalyvavimas, geri darbai ir tėvų aktyvumas. Susumavus rezultatus, nugalėtojais 5 – 6 klasių tarpe tapo 5a ir 5c klasės, nes jos  surinko vienodai taškų (644 t.) ir pagrindinį prizą – 100 eurų, skirtą edukacinei išvykai dalijosi per pusę. 7 – 8 klasių tarpe laimėjo 7b klasė, surinkusi 642 taškus. Gautą prizą jie panaudos edukacinei išvykai į Platelius.

Sveikiname vaikus ir jų auklėtojas  Eglę Šilinienę, Astą Nagienę ir Danutę Kungienę.

Sveikiname ir visus dalyvavusius, kurie labai stengėsi ir iki pergalės trūko tiek nedaug: 5b klasė surinko 631 tašką, 6a – 643, 6b – 595, 6c – 623 t., 7a – 618, 7c – 621, 8a – 631, 8b – 600, o 8c – 627 taškus.

Mokytoja D. Kungienė

Sveikiname jaunąsias dailininkes!

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo piešinių konkursą, skirtą Reformacijos 500 metų sukakčiai paminėti. Konkurso tikslas – skatinti mokinių norą pažinti Reformaciją kaip aktyvų visuomeninį, religinį, kultūrinį judėjimą Lietuvoje ir pasaulyje. Geriausi konkurso darbai buvo eksponuojami Vilniaus Universiteto bibliotekoje. Gegužės 29 d. trys mūsų progimnazijos mokinės vyko į universitetą atsiimti nugalėtojų diplomus ir rėmėjų įsteigtas dovanas. Sveikiname Gretą Jonušaitę (5a kl.), Ievą Narutavičiūtę (6a kl.) bei Denisą Kačinskaitę (6c kl.) tapusias šio konkurso laureatėmis.

Dailės ir technologijų mokytoja Jolanta Bieliauskienė