Diena: 2015-12-13

Akcija „MES – MATOMI!“

„Kranto“ progimnazijoje 2015 metų gruodžio 9 dieną 8.00 – 8.10 val. vyko akcija „BŪKIM MATOMI!“, kurios organizatoriai mokinių taryba. Akcijos tikslas – dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį, kad reikia nešioti atšvaitus ir rūpintis savo saugumu.

Akcijoje dalyvavo 1-8 klasių mokiniai, mokytojai, tėveliai.

Mokiniai, lydimi auklėtojų, o pradinių klasių mokiniai, tėveliams padedant, rikiavosi Masčio ir Luokės gatvėse. Visi mokiniai turėjo atšvaitus, žibintus, o kai kurie mokytojai, kad būtų geriau matomi, vilkėjo liemenes. Mokiniai, susikibę rankomis gyva grandine, dešimt minučių skandavo: „MES – MATOMI!“

Po to visi grįžo į mokyklą ir tęsė renginį. 5-6 klasių mokiniai rinkosi į aktų salę, kur vyko paskaita apie saugumą kelyje. 7-8 klasių auklėtojai likusį laiką skyrė pokalbiui su auklėtiniais, pratęsdami saugumo kelyje temą.

Goda Monstavičiūtė, 8c kl.