Projektas ,,Alkoholis. Mada, žala ar būtinybė?!“

photo-3Lietuvos samariečių bendrija bendradarbiaudama su „Kranto“ progimnazija  vykdė projekto „Alkoholis. Mada, žala ar būtinybė“, kurį  inicijavo Vilniaus skyriaus samariečių bendrija.  Lapkričio 22 dieną 7 klasių mokiniai  dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse,  kurių metu   atliko praktinę užduotį, kūrė prevencinį šūkį ir plakatą  prieš alkoholį. photo-4Užsiėmimo tikslas  – stiprinti ir plėtoti kompleksinę alkoholio prevencijos programą vaikų ir jaunimo tarpe, ypatingą dėmesį skiriant aktyviam tėvų ir bendruomenės dalyvavimui,  skatinant vaikų ir jaunimo sąmoningumą, sveikatingumą, prasmingą užimtumą, socialinį atsakingumą, siekiant ugdyti sveiką, kūrybišką ir atsakingą žmogų.

Griaudami mitus, mokiniai pasitikrino žinias apie alkoholio žalą, susipažino su reklamos įtaka, kuri formuoja klaidingą nuomonę apie svaigiuosius gėrimus vartojančio asmens įvaizdį.

Galbūt gerti alkoholį mums atrodo smagu, su juo įsijungiame į grupę, malšiname nerimą, bet tai niekada neišeis į gera.

Turime prisiminti, kad alkoholis lėtai naikina žmogų…

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Bukinienė ir socialinė pedagogė S. Končienė